از ابزار جدید اینستاگرام استفاده کنید

اینستاگرام امروز از ابزار جدیدی رونمایی کرده که به کاربران اجازه می‌دهد بطور خودکار درخواست‌های پیام دایرکت حاوی کلمات، عبارات و ایموجی‌های توهین‌آمیز را فیلتر کنند


این شبکه اجتماعی با ابزار جدیدش افراد مشهور را هدف قرار داده تا بتوانند از دریافت پیام‌های توهین‌آمیز جلوگیری کنند.

فعال و غیرفعالسازی فیلتر درخواست پیام در بخش جدیدی از اپ این شبکه اجتماعی به نام «Hidden Words» قرار دارد. زمانی که این قابلیت را فعال کنید، پیام‌های توهین‌آمیز در یک فولدر جداگانه قرار می‌گیرند.

پیام‌ها در این فولدر پنهان می‌مانند و به کاربران اجازه می‌دهد که بدون نیاز به مواجه با آن‌ها، درون پیام‌ها به گشت‌وگذار بپردازند. البته کاربران می‌توانند روی این پیام ضربه بزنند و آن را بخوانند یا حذف کنند، البته امکان ریپوت آن‌ها هم وجود دارد.

به گفته این شبکه اجتماعی، برای دستیابی به لیست عبارات توهین‌آمیز با سازمان‌های مختلفی همکاری شده، با این حال کاربران می‌توانند بر اساس خواسته خودشان یک لیست شخصی تهیه کنند.

ابزار جدید اینستاگرام

اینستاگرام از عرضه این ویژگی جدید در چندین کشور در هفته‌های آینده خبر داده، البته هنوز این کشورها بطور دقیق مشخص نشده‌اند. در ماه‌های آینده این قابلیت در اختیار کاربران در اکثر کشورها قرار خواهد گرفت.

این شبکه اجتماعی همچنین از انتشار ابزاری خبر داده که کاربران توسط آن می‌توانند از مزاحمت حساب‌های جدید جلوگیری کنند. با این ویژگی، یک کاربر پس از بلاک کردن یک فرد می‌تواند گزینه‌ای را فعال کند که تمام حساب‌های جدید این فرد را مسدود می‌کند. اینستاگرام اطلاعاتی درباره نحوه انجام اینکار ارائه نکرده است.

ابزار جدید اینستاگرام

این ابزارها جدیدترین تلاش اینستاگرام برای مقابله با نفرت‌پراکنی در این پلتفرم محسوب می‌شود. این کمپانی در ماه فوریه گفته بود که حساب کاربرانی که چندین پیام آزاردهنده برای دیگران ارسال کنند را غیرفعال خواهد کرد. در سال ۲۰۱۸ هم قابلیت فیلتر کامنت‌های توهین‌آمیز گسترش پیدا کرد و کامنت‌هایی که به ظاهر یا شخصیت افراد حمله می‌کنند بطور خودکار بلاک می‌شوند.

پیام خود را بنویسید

جدیدترین مطالب

راه‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام، تضمینی!

چرا ربات‌های اینستاگرام پیج شما را نابود می کنند؟!

پلتفرم شبکه اجتماعی دونالد ترامپ راه‌اندازی شد

قیمت دوج کوین به مرز یک دلار نزدیک می‌شود

اینستاگرام تا سال ۲۰۲۲ از رمزگذاری سرتاسری پشتیبانی نخواهد کرد

قابلیت زیرنویس خودکار به ویدیوهای استوری اینستاگرام اضافه شد

قابلیت غیرفعال کردن میکروفون و دوربین به لایو اینستاگرام اضافه می‌شود

اینستاگرام تبلیغات را به بخش Reels می‌آورد

اینستاگرام به قابلیت‌های جدیدی برای کسب درآمد بیشتر مجهز می‌شود

زمانبندی ارسال پست و استوری اینستاگرام با Combin Scheduler

تغییر سرعت پخش پیام صوتی در نسخه بتا واتساپ!

توییتر روش فعال کردن آپلود تصاویر 4K را به اشتراک گذاشت

از ابزار جدید اینستاگرام استفاده کنید

سامسونگ بر بازار گوشی‌های هوشمند در فصل اول ۲۰۲۱ سلطنت می‌کند

قابلیت‌های صوتی جدید فیسبوک برای رقابت با کلاب هاوس