امکان ثبت درخواست برای تیک آبی توییتر دوباره فراهم شد

حدود سه سال است که امکان ثبت درخواست برای تایید اکانت و دریافت تیک آبی توییتر برای کاربران از دسترس خارج شده بود.


اما اکنون قابلیت گفته شده دوباره برای کاربران فعال شده است تا با تایید مشخصات کاربری بتوانند علامت مخصوص حساب تایید شده را دریافت کنند.

تیک آبی توییتر گاهی به عنوان نمادی برای سنجش اعتبار حساب‌های کاربری شناخته می‌شود و برخی اوقات نیز تنها برای زیبایی بصری و به رخ کشیدن موقعیت اجتماعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در هر حال طی سال‌های اخیر کاربران عادی قادر به دریافت چنین علامتی نبودند و تنها برخی اکانت‌های مشهور خاص از سوی توییتر می‌توانستند آن را دریافت کنند. اما به زودی تمامی کاربران می‌توانند درخواست خود را برای تایید اکانت به ثبت برساند. البته قابلیت گفته شده به صورت پلکانی برای کاربران فعال می‌شود و در حال حاضر در دسترس همه‌ افراد قرار ندارد. 

 

 

اما چه کسانی شرایط لازم برای تایید حساب‌ کاربری خود را دارند؟ افراد فعال در زمینه‌های بازیگری، موسیقی، خبرنگاری، مُد و فشن، کسب و کار، مذهب، سیاست و ورزش صلاحیت لازم برای دریافت تیک آبی توییتر را خواهند داشت. در گذشته نیز چنین افرادی می‌توانستند درخواست خود را ثبت کنند ولی به دلیل ازدیاد درخواست‌ها و عدم امکان بررسی اتوماتیک آن‌ها، توییتر مجبور شد تا چنین قابلیتی را از دسترس خارج کند. 

دیگر مانند گذشته نیازی به ثبت درخواست از طریق نسخه‌ تحت وب نخواهد بود و کاربران می‌توانند از طریق بخش تنظیمات اپلیکیشن نیز اقدام کنند. پس از طی کردن مراحل احراز هویت، درخواست برای بررسی ثبت می‌شود. توییتر تاکید زیادی بر انتشار آهسته قابلیت برای کاربران کرده است زیرا انتظار می‌رود حجم عظیمی از درخواست‌ها به سمت این شبکه اجتماعی محبوب روانه شود و پردازش آن‌ها کار آسانی نخواهد بود. 

تیک آبی توییتر می‌تواند برای تفکیک اکانت‌های معتبر و ناامن از یکدیگر روش مناسبی باشد و اهمیت آن برای خبرنگاران و سیاستمداران بسیار بیشتر از سلبریتی‌های حوزه‌ی هنر و ورزش خواهد بود. 

پیام خود را بنویسید

جدیدترین مطالب

اینستاگرام مخفی کردن تعداد لایک را ممکن کرد

اپل افزونه‌های مرورگر سافاری را به آیفون و آیپد اضافه می‌کند

کلاب هاوس چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

با هشت مورد از ترفندهای اینستاگرام آشنا شوید

امکان ثبت درخواست برای تیک آبی توییتر دوباره فراهم شد

گوگل فوتوز با کمک هوش مصنوعی تصاویر را متحرک می‌کند

اینستاگرام بالاخره انتشار پست از طریق دسکتاپ را ممکن می‌کند

پست‌ها و استوری‌های حذف شده اینستاگرام را چگونه برگردانیم؟

توییتر امکان جستجو در دایرکت مسیج را ساده‌تر می‌کند

افزایش فالوور اینستاگرام از طریق اکسپلور

چرا باید پیج اینستاگرام خود را تبلیغ کنیم؟

کلاب هاوس (Clubhouse) رسما برای اندروید منتشر شد

دوج کوین به ماه می‌رود؛ ارسال محموله فضایی SpaceX با تامین مالی DOGE

آیفون‌های ۲۰۲۳ با مودم 5G اپل از راه می‌رسند

راه‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام، تضمینی!