توییتر امکان جستجو در دایرکت مسیج را ساده‌تر می‌کند

توییتر سرانجام قابلیت جستجوی پیام‌های مستقیم (دایرکت مسیج) را به نسخه اندروید اضافه کرد و قصد دارد در ادامه، امکان جستجو در پیام‌های مستقیم را ساده‌تر کند.


قابلیت جستجو در پیام‌های مستقیم تقریبا دو سال پیش به نسخه iOS اپلیکیشن و نسخه وب توییتر اضافه شده بود و این شرکت سرانجام نوار جستجو را به قسمت دایرکت مسیج اپلیکیشن اندروید نیز اضافه کرده است.

براساس اعلام حساب رسمی توییتر، این قابلیت «نسخه بهبود یافته» ویژگی جستجوی موجود است و به کاربران این امکان را می‌دهد که جستجوی خود را در بین تمام پیام‌های مستقیم و نه تنها پیام‌های اخیر، انجام دهند. در حال حاضر فقط امکان جستجو بر اساس نام افراد امکان پذیر است اما به نظر می‌رسد به زودی و در اواخر سال میلادی جاری کاربران می‌توانند جستجوی خود را بر اساس کلمات مشخصی نیز انجام دهند.

 

▼ این مطالب را بخوانید:

4 نکته مهم برای رفتن به اکسپلور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام از طریق اکسپلور

 

هر چند ممکن است این بروزرسانی‌ها نسبتا جزئی به نظر برسند، اما عدم وجود چنین قابلیت‌های کاربردی برای مدت‌ها کاربران این پلتفرم را با مشکل روبرو کرده بود زیرا پیدا کردن پیام‌های مربوط به چندین ماه یا سال گذشته تقریبا غیر قابل ممکن بود و کاربران برای انجام این کار باید صفحه پیام‌های شخصی را تا اسکرول می‌کردند. اما اکنون با وجود نوار جستجوی جدید، تقریبا مانند اپلیکیشن‌های پیام‌رسان پیدا کردن پیام‌های مستقیم قدیمی به راحتی انجام پذیر خواهد شد.

همچنین توییتر قصد دارد تا اواخر امسال روند جستجوی پیام‌های مستقیم کاربران را بسیار آسان‌تر کند. تا آن زمان کاربران می‌توانند جستجوی خود را بر اساس کلمات انجام دهند و پیام‌های مستقیم حاوی کلمات مورد نظر خود را به سادگی پیدا کنند.

توییتر همچنین در اوایل سال جاری اعلام کرد که در حال آزمایش قابلیت ارسال پیام‌های صوتی به طول ۱۴۰ ثانیه در هند است. همه تلاش توییتر بر آن است تا کاربران تجربه کاربری بهتری داشته باشند.

 

پیام خود را بنویسید

جدیدترین مطالب

اینستاگرام مخفی کردن تعداد لایک را ممکن کرد

اپل افزونه‌های مرورگر سافاری را به آیفون و آیپد اضافه می‌کند

کلاب هاوس چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

با هشت مورد از ترفندهای اینستاگرام آشنا شوید

امکان ثبت درخواست برای تیک آبی توییتر دوباره فراهم شد

گوگل فوتوز با کمک هوش مصنوعی تصاویر را متحرک می‌کند

اینستاگرام بالاخره انتشار پست از طریق دسکتاپ را ممکن می‌کند

پست‌ها و استوری‌های حذف شده اینستاگرام را چگونه برگردانیم؟

توییتر امکان جستجو در دایرکت مسیج را ساده‌تر می‌کند

افزایش فالوور اینستاگرام از طریق اکسپلور

چرا باید پیج اینستاگرام خود را تبلیغ کنیم؟

کلاب هاوس (Clubhouse) رسما برای اندروید منتشر شد

دوج کوین به ماه می‌رود؛ ارسال محموله فضایی SpaceX با تامین مالی DOGE

آیفون‌های ۲۰۲۳ با مودم 5G اپل از راه می‌رسند

راه‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام، تضمینی!