قابلیت Duet تیک تاک به Reels اینستاگرام اضافه شد

اینستاگرام تا به امروز برخی قابلیت‌های تیک تاک را به Reels آورده و حالا شاهد افزودن یکی دیگر از ویژگی‌های تیک تاک به آن هستیم. این قابلیت که «Remix» نام دارد، مشابه ویژگی Duet تیک تاک عمل می‌کند.


با استفاده از این قابلیت می‌توانید با استفاده از ویدیوی خودتان با Reel یک کاربر دیگر ارتباط برقرار کنید. برای اینکه Reel شما با کاربر دیگری ترکیب شود، باید روی آیکون منو ضربه بزنید و گزینه «Remix this Reel» را انتخاب کنید. شما می‌توانید ویدیوی موردنظرتان را از طریق اپ اینستاگرام ضبط کنید یا اینکه یک ویدیوی از پیش ضبط شده را آپلود کنید.

در این قابلیت چندین ابزار ویرایشی در اختیارتان قرار می‌گیرد که برای مثال می‌توان به کنترل صدا اشاره کرد. شما می‌توانید صدای اصلی یا صدای ضبط شده را کنترل یا به آن صدا اضافه کنید.

 

 

تنها ویدیوهایی که جدید ضبط شده باشند، بطور خودکار دارای قابلیت Remix هستند. با این حال اگر هم اکنون یک ویدیوی Reel دارید و می‌خواهید دیگران ویدیوی خودشان را کنار آن قرار دهند، می‌توانید با رفتن به منو و انتخاب گزینه «Enable Remixing»، چنین قابلیتی را فعال کنید. اگر به دنبال غیرفعالسازی آن برای تمام Reels باشید، باید به تنظیمات پروفایل بروید.

شما می‌توانید از طریق تب فعالیت، ترکیب ویدیوهای دیگران با خود را ببینید. اگر شما با ویدیوی کاربر دیگری Remix بسازید، نتیجه‌اش در بخش Reels پروفایلتان ظاهر می‌شود.

قابلیت Reels کمتر از یکسال پیش ارائه شد و تا به امروز قابلیت‌های زیادی را از تیک تاک کپی کرده است. این پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو به دنبال افزایش محبوبیت ویدیوهای کوتاه است و برای دستیابی به هدفش دست به کارهای مختلفی می‌زند.

اینستاگرام دکمه Reels را به هوم اسکرین اضافه کرده و حتی آن‌ها را به نسخه لایت اپ خود هم آورده. با گذر زمان به نظر می‌رسد Reels بیش از پیش به تیک تاک شبیه شود.

 

پیام خود را بنویسید

جدیدترین مطالب

راه‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام، تضمینی!

چرا ربات‌های اینستاگرام پیج شما را نابود می کنند؟!

پلتفرم شبکه اجتماعی دونالد ترامپ راه‌اندازی شد

قیمت دوج کوین به مرز یک دلار نزدیک می‌شود

اینستاگرام تا سال ۲۰۲۲ از رمزگذاری سرتاسری پشتیبانی نخواهد کرد

قابلیت زیرنویس خودکار به ویدیوهای استوری اینستاگرام اضافه شد

قابلیت غیرفعال کردن میکروفون و دوربین به لایو اینستاگرام اضافه می‌شود

اینستاگرام تبلیغات را به بخش Reels می‌آورد

اینستاگرام به قابلیت‌های جدیدی برای کسب درآمد بیشتر مجهز می‌شود

زمانبندی ارسال پست و استوری اینستاگرام با Combin Scheduler

تغییر سرعت پخش پیام صوتی در نسخه بتا واتساپ!

توییتر روش فعال کردن آپلود تصاویر 4K را به اشتراک گذاشت

از ابزار جدید اینستاگرام استفاده کنید

سامسونگ بر بازار گوشی‌های هوشمند در فصل اول ۲۰۲۱ سلطنت می‌کند

قابلیت‌های صوتی جدید فیسبوک برای رقابت با کلاب هاوس