افزایش فالوور اینستاگرام از طریق اکسپلور

روزانه بیش از ۲۰۰ میلیون نفر از تب اکسپلور دیدن می‌کنند. این فرصتی فوق‌العاده برای برندهاست که مخاطبینشان را بیشتر کنند.


برای افزایش فالوور اینستاگرام از طریق اکسپلور باید علامت ذره‌بین را پایین برنامه اینستاگرامتان لمس کنید، وارد تب اکسپلور می‌شوید. طبق گفته خود اینستاگرام، اینجاست که می‌توانید تصاویر و ویدیوهایی را پیدا کنید که ممکن است دوست داشته باشید، ولی حساب کاربریشان را دنبال نمی‌کنید.

تب جستجو پست‌های اینستاگرام، استوری و IGTV را به نمایش می‌گذارد. در ابتدا، کاربران محتواهایی را می‌بینند که توسط الگوریتم انتخاب شده‌اند. سپس می‌توانند با انتخاب هر کدام از آن‌ها، عمیق‌تر در هر کدام از محتواهای بخصوص فرو روند. تنها کافی است که مبحث مورد نظرشان را با استفاده از کانال‌های تاپیک بالای صفحه انتخاب کنند.
 

روزانه بیش از ۲۰۰ میلیون نفر از تب اکسپلور دیدن می‌کنند. این فرصتی فوق‌العاده برای برندهاست که مخاطبینشان را بیشتر کنند.

نمایان شدن پستتان در اکسپلور اینستاگرام کار آسانی نیست، ولی غیرممکن هم نیست. برای این کار باید یک سری نکات را رعایت کنید. به عنوان مثال، باید وقتی پستتان را منتشر کنید که دنبال کننده‌های شما آن را ببینند. این آسان‌ترین راهش است. الگوریتم اینستاگرام، پست‌ها را براساس زمان اولویت‌بندی می‌کند. هر چه پست شما تازه‌تر باشد، به تعداد بیشتری از دنبال کننده‌هایتان نشان داده می‌شود. و داشتن تعامل بالا با دنبال کننده‌های خودتان، اولین قدم برای رسیدن به جایگاه تب جستجو است.

 

▼ این مطالب را بخوانید:

4 نکته مهم برای رفتن به اکسپلور اینستاگرام

ارسال پست زمانبندی شده در اینستاگرام با کامپیوتر

افزایش فالوور اینستاگرام

همچنین می‌توانید از پست‌هایی که عملکرد خوبی در صفحه جستجو دارند یاد بگیرید. اگر حساب‌های کاربری‌ای را دنبال کرده‌اید که مرتبط به صنعت یا مخاطبین شماست، صفحه جستجوی خودتان نشان می‌دهد که الگوریتم به چه چیزی توجه می‌کند و مخاطبینتان از چه چیزی خوششان می‌آید. چون با وجود این‌که اینستاگرام دیگر تعداد لایک‌ها را نشان نمی‌دهد، همچنان می‌توانید با دیدن این‌که الگوریتم چه چیزی را تبلیغ می‌کند، متوجه شوید چه چیزی جواب می‌دهد. به عبارت دیگر، اگر پستی در صفحه جستجوی شما ظاهر شد که هیچ علاقه‌ای به آن ندارید، احتمالاً می‌توانید شرط ببندید که تعامل بسیار بالایی دارد.

پیام خود را بنویسید

جدیدترین مطالب

امکان سایدلود اپلیکیشن‌های اندروید در ویندوز ۱۱ تأیید شد

اسنپ‌چت فیلتر سرعت را به دلیل به خطر افتادن جان کاربران حذف کرد

آموزش غیر فعال کردن قابلیت Tab Preview در سافاری

اینستاگرام اطلاعات الگوریتم نمایش پست‌ها را فاش کرد

اینستاگرام مخفی کردن تعداد لایک را ممکن کرد

اپل افزونه‌های مرورگر سافاری را به آیفون و آیپد اضافه می‌کند

کلاب هاوس چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

با هشت مورد از ترفندهای اینستاگرام آشنا شوید

امکان ثبت درخواست برای تیک آبی توییتر دوباره فراهم شد

گوگل فوتوز با کمک هوش مصنوعی تصاویر را متحرک می‌کند

اینستاگرام بالاخره انتشار پست از طریق دسکتاپ را ممکن می‌کند

پست‌ها و استوری‌های حذف شده اینستاگرام را چگونه برگردانیم؟

توییتر امکان جستجو در دایرکت مسیج را ساده‌تر می‌کند

افزایش فالوور اینستاگرام از طریق اکسپلور

چرا باید پیج اینستاگرام خود را تبلیغ کنیم؟